Jak si zorganizovat domácnost

Z pohovky v Praze se přesunujeme do online prostředí...

už brzo :)

na 7 týdnů

u vás doma

v online prostředí

Takto probíhaly workshopy u nás doma ↓

Co se na workshopu naučíte?

 • Projdeme si základy home managementu
 • Naučíte se, co a jak si doma zorganizovat, aby se vám hezky bydlelo
 • Naučíte se, jak úklidem strávit méně času a přesto si udržíte čistý a útulný domov
 • Uvědomíte si, co je ve vašich domovech nepotřebné a nedůležité
 • Naučíte se používat Love Your Home plánovač
 • Připravíte si plán šitý na míru pro vaši domácnost, který ihned po kurzu můžete začít realizovat

Jak to bude probíhat?

Kurz je rozdělený do 7 bloků a zahrnuje malou přípravu před samotným kurzem a podle přání i měsíční mentoring po skončení kurzu. Budeme pracovat na řadě cvičení, která vám po skončení kurzu pomohou realizovat změny u vás doma.

 • 1
  Představení projektu Love Your Home a taky vás a vašich domácností
 • 2
  Home management v kostce
 • 3
  7 kroků, jak si zorganizovat váš domov
 • 4
  Ukázka perfektního místa
 • 5
  Jak na efektivní úklid
 • 6
  HomeBook - plánovač, který funguje
 • 7
  Organizační tipy, diskuze a přístup do členské sekce

Členská sekce a materiály k workshopu

Všichni účastníci mého workshopu dostanou přístup do členské sekce na tomto webu, kde se nacházejí všechny materiály, se kterými budeme pracovat a které budu zmiňovat.

Členská sekce je zpracovaná do 15 témat, některá jsou nově přidaná bonusová nad rámec workshopu, takže si informace z workshopu nejen snadno osvěžíte, ale dozvíte se i něco navíc. :)

Najdete zde plno užitečných zdrojů na projekty, blogy, knížky, články nebo videa. Volně ke stažení budete mít i chytré pomocníky.

Každý účastník se taky může těšit na malý dáreček - ručně vyrobený, který se mu bude hodit do domácnosti bez odpadu :).

Reference

Na workshop som išla po praci, celkom "vyšťavena", ale Martinka nas dokázala tak nakazit jej nadšenim, že som ani chvilku necitila unavu alebo nudu :) Očakavala som od workshopu samozrejme rady ohladne toho ako zorganizovat domacnost, ale to, že sa dotkneme toľkych neskutočne zaujimavych tem - to som nečakala. Všetci sme tam sedeli fascinovany a počuvali s velkym zaujmom - vedeli sme, že takto nejak to chceme, ale až Martinka nam vysvetlila a ukazala ako na to. Tema home managementu je u nas v Česko-slovensku ešte celkom neobjavene, ale o to viac vas prekvapi koľko toho vo vašom živote (ČASTO AJ PARTNERSKOM) dokaže zmeniť a zachraniť :)

Luciaúčastnice workshopu

Pokud má někdo pocit, že takový workshop nepotřebuje (také jsem ho měla), ať se doma na chvíli zastaví a rozhlédne se. Je vše tam, kde má být? Když budete něco hledat, víte, kam pro to jít? Pokud ne, tak se vám ta investice do workshopu opravdu vyplatí. Jsem pět dní po workshopu a moje domácnost se pomaličku mění k lepšímu. Opravdu vidím, že pomalými krůčky měním věci kolem sebe v DOMOV. Kam se těším a kde to pro mě není místo k bydlení, ale ke krásnému žití. Zní vám to jako klišé? Po workshopu mi dáte za pravdu:) Líbilo se mi, že vše bylo praktické, žádné - tohle by teoreticky šlo, ale prakticky vám ukážu, jak to jde. A ono to vážně jde.

Aliceúčastnice workshopu

Proč workshop doporučuju ostatním? Cítila jsem se tam jako doma. Díky tomu, že workshop probíhá přímo v domácnosti, která se řídí „zákony“, které Marťa učí, se máte možnost přesvědčit, že to zkrátka jde! Nevím, co se na workshopu se mnou stalo, ale hned druhý den jsem se pustila do „minimalizace“ koupelny. Uvidíte sami, jak si ulevíte a vaše mysl bude lépe fungovat. Přijdou nápady, člověk se cítí hned „lehčí“. :)

Romčaúčastnice workshopu