Jeden splněný sen v roce 2015

Projekt Love Your Home slaví první narozeniny. A neslaví ho jen on sám, ale my všichni dohromady. Máme neskutečnou radost, protože to, co byl před rokem jen velký sen a pár nápadů na papíru, teď v praxi funguje a pomáhá vám.

Špetka statistické bilance za minulý rok

chytrá domácnost bez chemie a odpadu

workshop

látkové pytlíky

  • Webovky dostaly nový kabátek a design už tak lahodí každému oku, ať už na počítači nebo v telefonu.
  • Na celý projekt už nejsem sama, ale různě mi pomáhá dalších skvělých 5 lidí

Největší novinka

Olden

Love Your Home má vlastní eshop! Najdete v něm samé chytré pomocníky do domácnosti. Přes látkové pytlíky na nákupy bez obalu, kompostovatelné zubní kartáčky až po provonění domova, aktuálně vánočními svíčkami.

Pokud jste do obchůdku ještě nezavítali, mrknětě TADY a udělejte vašim blízkým na vánoce radost originálními dárečky.

Co se děje nyní?

Otevírejte pomyslná okýnka adventního kalendáře na Facebooku s námi – každý den jeden milý tip pro váš domov a tu nejpohodovější vánoční atmosféru. Sledovat můžete TADY.

Adventní kalendáŘ

Výdejní okýnko z eshopu – každé pondělí a pátek si můžete věci z eshopu vyzvednout u nás doma nebo se jen zastavit, omrknout nové výrobky a zeptat se na cokoliv, co vás ohledně domácnosti bez odpadu a bez chemie zajímá. :)

výdejní okýnko

Sledujte proměnu naší domácnosti Krok za krokem!

Na rok 2016 jsme si u nás doma připravili velkou výzvu. Nechceme totiž produkovat v naší domácnosti žádný odpad a taky se chceme zbavit veškeré špatné chemie, která nás teď ještě obklopuje! Jak se to chystáme udělat a jak vypadá náš plán? Už brzo to vypustíme do světa :)

Nové termíny workshopů na leden už jsou taky vypsány a můžete se začít přihlašovat – více info u každého z nich TADY.

 

Máte projekt Love Your Home rádi? Chcete nám něco do dalšího roku popřát? Napište nám, budeme mít radost :).

Za celý tým

Marti

Marti je zakladatelkou projektu Love Your Home. Napsala vlastní ebook: 7 kroků, jak začít s organizováním domácnosti a taky české poznámky ke knize Zero Waste Home od Bey Johnson – česky Domácnost bez odpadu . Na tato témata vede workshopy a když je zrovna v ČR tak i přednáší.

Marti vystudovala podnikovou ekonomiku a principy z managementu se snaží přenášet i do zdánlivě vzdáleného tématu jakým je domácnost. Baví ji minimalismus, miluje zjednodušování věcí a bábovku od maminky. Všechno, co ve svém životě dělá, se snaží dělat s láskou a úsměvem na tváři.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.