Slušná firma

Máme pro vás milou novinku, o kterou se s vámi už chvilku chceme podělit. ☺️

S Love Your Home jsme se stali součástí projektu Slušná firma.

Po boku dalších úžasných organizací a firem (EconeaInstitut cirkulární ekonomiky, Bird song coffe, a mnoho dalších)  stavíme na principu slušnosti, dbáme na zdraví své organizace, myslíme na zaměstnance, zákazníky, partnery a nezapomínáme přitom ani na planetu. 🌍

Chcete se o slušných firmách dozvědět víc? Tak mrknětě na celý projekt tady. A náš profil můžete prozkoumat přímo tady.

Já mám velikánskou radost, že toho můžeme být součástí. Díky Tome Hajzlere, že jsi to celé vymyslel a zrealizoval!

Krásné pondělí přeje

Marti

p.s. Virtuální svět internetu slouží k tomu, abychom se propojili. Člověk jako společenský tvor ale potřebuje skutečné lidi sdílející smysl a hodnoty. A proto slušné firmy pořádají plno zajímavých akcí a setkání, které by vás taky mohly zajímat – omrknout je můžete zde.

Marti je zakladatelkou projektu Love Your Home. Napsala vlastní ebook: 7 kroků, jak začít s organizováním domácnosti a taky české poznámky ke knize Zero Waste Home od Bey Johnson – česky Domácnost bez odpadu . Na tato témata vede workshopy a když je zrovna v ČR tak i přednáší.

Marti vystudovala podnikovou ekonomiku a principy z managementu se snaží přenášet i do zdánlivě vzdáleného tématu jakým je domácnost. Baví ji minimalismus, miluje zjednodušování věcí a bábovku od maminky. Všechno, co ve svém životě dělá, se snaží dělat s láskou a úsměvem na tváři.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.