Poznejte nás blíž

Pomáháme vám uspořádat, zařídit a vést domácnost tak, abyste byli šťastní, odpočatí a měli čas na rodinu.

Posledních pár let vnímám kolem sebe, že s čím dál tím rychlejším tempem našich životů se z našich domovů vytrácí pohoda a běžné starosti přerůstají přes hlavu. Chvilky, kdy si zasednete ke knížce nebo s láskou upečete bábovku, nemusí být jen vzácností. Jen je k tomu potřeba si nastavit určitý systém v domácnosti a pak můžete pohodu zažívat kdykoliv si budete přát.

S projektem Love Your Home vás chci inspirovat k tomu, že každá domácnost může fungovat i bez stresu a hlavně udržitelně ve všech ohledech (žádná špatná chemie, zbytečná produkce odpadu nebo plýtvání…).

S mými kluky (manželem a synem) bydlíme v Belgii. Láska k České republice a hlavně psaní v českém jazyce by mi ale chybělo. Je úžasné, že díky internetu můžeme i na dálku zůstat ve spojení, i když bydlím tisícovku kilometrů daleko od vás.

Nápady pro udržitelnou domácnost, její organizování, témata článků i koncepty připravovaných projektů se rodí právě tady - v jedné malé ale stylové belgické vesničce, která nás svou atmosférou inspiruje k pomalejšímu a vědomému životu.

Mám velké štěstí na skvělý tým, se kterým se báječně doplňujeme. Po mém přestěhování do Belgie maminka převzala celý chod eshopu. Díky ní vím, že jsou vaše objednávky v těch nejlepších rukou. Teta Jaruška háčkuje o sto šest, aby byly odličovací tampónky neustále k dispozici. A můj milovaný manžel mě zase nikdy nenechá ve štychu s excelem “aby to jakože samo počítalo” :)

Usínat s pocitem, že náš projekt má smysl a přináší lidem radost je zkrátka moc fajn a já vám moc děkuju, že jste toho součástí.

Martina Destexhe (Kročilová)

zakladatelka projektu

Líbí se vám Love Your Home a chcete sledovat  naši další cestu?

Zhruba 1x za měsíc nebo dva posíláme ty největší novinky emailem.

To si nenechám ujít